TOPLANTI

toplantı2

Ayvalık Spor Kulübümüzün 2014 yılı ilk veli toplantısı Ayvalık Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürümüz Sayın Cem HAMZAOĞLU , Uzman Psikolog Deniz Dilruba ERDEN ve Uluslararası Taekwondo Antrenörü Volkan SERSAN’ın katılımıyla Gençlik Merkezinde gerçekleştirildi.

Spor müdürümüz velilerimize hoş geldin konuşması sırasında Gençlik Merkezi bünyesinde yapılan faaliyetlerden bahsederek kapılarının herkese her zaman açık olduğunu , yapılan faaliyetlerle spor salonunun devamlı canlı olduğunun ve bu faaliyetlere ailecek iştirak etmenin önemine değinerek Taekwondo sporunun Olimpik bir branş olması sebebi ile en büyük hedeflerinin önümüzdeki yıllarda Milli takıma bir tanede olsa bir sporcu vermek olduğunu belirtti.

Ayvalık Spor Kulübü başkanı ve antrenörü olan Volkan SERSAN hocamızda velilere katılımlarından ve çocuklarının yapmış oldukları spora destek çıkmalarından dolayı teşekkür ederek spor kulübünün faaliyetlerinden ve almış oldukları başarılarından bahsetti.

2010-2014 yılları arasında yurtdışı ve yurtiçinde katılmış oldukları şampiyonalarda kazanılan 41 kupa ve 400 e yakın madalya ile amatör spor branşları içinde üst sırada olan Taekwondo’nun sporcuların özverili çalışmaları ve antrenman devamlılığı ile bu seviyeye geldiğini belirtti.Spor kulübü bünyesinde 80 ayrı spor dalının bulunduğunu önümüzdeki zamanlarda diğer spor branşlarında da çalışmalara başlanacağının mesajını verdi.

Toplantıya , velilerimizin katılımlarıyla önem verdikleri gözlenirken Uzman Psikolog Dilruba ERDEN’in görsel anlatımı sonrası velilerimizin sormuş oldukları sorulardan , çocuklarımızın ve gençlerimizin içinde bulunduğu durumlarında net bir şekilde görünmesi sağlanmış oldu.

Toplantı ve sunum sırasında dürtü , dürtü kontrolü , istekler , güven oluşumu ve gelişimi , korkular ve mücadele etme yollarının yanı sıra spor yapmanın sağlamış olduğu fiziksel ve ruhsal faydalarına yer verildi.

Toplantı karşılıklı soru cevap şeklinde devam ederek sona erdi.Velilerin yapılan bu faaliyetten dolayı teşekkürlerini sunmaları renkli görüntülerin oluşmasına neden oldu.

toplantı5  toplantı1

toplantı4  toplantı3