Sporcularımız

HAKAN BAYTOK

2012 Samsun Yıldızlar Türkiye Şampiyonası 49 kg / Türkiye 5.liği
2012 Sivas İlköğretim Okulları Türkiye Şampiyonası 49 kg / Türkiye 5.liği
2008 yılı İlköğretim Seçmesi 27 kg / Altın Madalya
2009 yılı İlköğretim Seçmesi 30 kg / Altın Madalya
2010 yılı İlköğretim Seçmesi 33 kg / Altın Madalya
2009 Balıkesir Minikler Şampiyonası 30 kg / Gümüş Madalya
2010 Balıkesir Minikler Şampiyonası 30 kg / Altın Madalya
14 Mart 2010 Dursunbey Kaymakamlık Kupası 30 kg / Altın Madalya
11 Nisan 2010 Burhaniye Kaymakamlık Kupası 30 kg / Altın Madalya
13 Haziran 2010 Ayvalık Kaymakamlık Kupası 30 kg / Altın Madalya
22-23 Haziran 2010 Sıtkı Berkman Şampiyonası Gökçeada 30 kg / Gümüş Madalya
23 Ocak 2011 Burhaniye Kaymakamlık Kupası 37 kg / Gümüş Madalya
31 Temmuz 2011 Eceabat 6.Domates Festivali Turnuvası 41 kg / Gümüş Madalya
26 Kasım 2011 Çanakkale Cumhuriyet Kupası 45 kg / Altın Madalya
11 Aralık 2011 Balıkesir Genç-Ümit Şampiyonası 45 kg / Altın Madalya
25 Aralık 2011 Çanakkale 20.Yusuf Altunışık Şampiyonası 45 kg / Bronz Madalya
08 Ocak 2012 Gençler Türkiye Şampiyonası Seçmesi 48 kg / Altın Madalya
19 Mart 2012 Yıldızlar Okullar Seçmesi 49 kg / Altın Madalya
05 Mayıs 2012 Berlin Open Almanya 49 kg / Gümüş Madalya
16-17 Haziran 2012 Edirne Gençlik Kupası 49 kg / Bronz Madalya
26 Haziran 2012 Yıldızlar İl Seçmesi 49 kg / Altın Madalya
07 Ekim 2012 Ayvalık İller Arası Gençler Şampiyonası 51 kg / Gümüş Madalya
30 Aralık 2012 Burhaniye Yıldızlar Şampiyonası 53 kg / Altın Madalya
16 Nisan 2013 Gençler Okullar Seçmesi 55 kg / Altın Madalya
12 Mayıs 2013 Berlin Open / Almanya 55 kg / Bronz Madalya
18 Mayıs 2013 Nagold Open / Almanya 55 kg / Gümüş Madalya

 EMRE SÜRÜCÜ

emresurucu01

2012 Sivas İlköğretim Okulları Türkiye Şampiyonası 53 kg / Türkiye 3.lüğü
2010 4.Uluslararası Ters Lale Şampiyonası 40 kg / Bronz Madalya
2009 yılı Balıkesir Minikler Şampiyonası 37 kg / Altın Madalya
14 Mart 2010 Dursunbey Kaymakamlık Kupası 40 kg / Gümüş Madalya
11 Nisan 2010 Burhaniye Kaymakamlık Kupası 40 kg / Bronz Madalya
16 Mayıs 2010 Edremit Kaymakamlık Kupası 40 kg / Gümüş Madalya
13 Haziran 2010 Ayvalık Kaymakamlık Kupası 40 kg / Bronz Madalya
11-12 Aralık 2010 Mudanya Kaymakamlık Kupası 40 kg / Altın Madalya
23 Ocak 2011 Burhaniye Kaymakamlık Kupası 46 kg / Bronz Madalya
24 Nisan 2011 Edremit Kadıköy Belediye Başkanlığı Kupası 45 kg Gençler / Bronz Madalya
19-21 Mayıs 2011 5.Uluslararası Ters Lale Şampiyonası 45 kg Minikler / Gümüş Madalya
25 Aralık 2011 Çanakkale 20.Yusuf Altunışık Şampiyonası 50 kg / Gümüş Madalya
19 Mart 2012 Yıldızlar Okullar Seçmesi 53 kg / Altın Madalya
05 Mayıs 2012 Berlin Open Almanya 53 kg / Bronz Madalya
18 Mayıs 2012 Çanakkale Gençlik Kupası 55 kg / Bronz Madalya
16-17 Haziran 2012 Edirne Gençlik Kupası 53 kg / Bronz Madalya
26 Haziran 2012 Yıldızlar İl Seçmesi 53 kg / Altın Madalya
16-17-18 Kasım 2012 İzmir Open 57 kg / Bronz Madalya
08-09 Aralık 2012 Eskişehir Lig Finali 57 kg / Gümüş Madalya
17 Nisan 2013 Yıldızlar Okullar Seçmesi 61 kg / Altın Madalya